תותח ההדברה

הדברת חרקים בבית

צרו איתנו קשר:

הדברת חרקים בבית

החרקים בארץ ישראל

ארץ ישראל הקטנה שלנו, ידועה כמקום מדגרותיהם של מיליוני מינים של חרקים שונים, מגוונים ובגדלים משתנים.

ממעופפים ועד שוכני אדמה כגון זחלים ותיקנים (מקקים) .

לכל אורך הארץ ניתן למצוא סוגי חרקים שונים, גם בעונות הקיץ וגם בחורף לא פוסחים עלינו.

בעונות הקיץ החמות החרקים יוצאים ממחילותיהם בכמויות, באביב זאת עונת הפריחה והרבייה של רוב סוגי החרקים בשל הלחות והחמימות אשר יוצרת מדגרה מושלמת לרוב סוגי החרקים.

היתושים העוקצים, הזבובים המטרידים, התיקנים המרתיעים. ישנם אף סוגי חרקים אשר ידועים בהפצת אלרגיות ומחלות ואף העברתם לבני האדם.

מעבר לכך ישנם אף נזקים נוספים כגון נזקים לגינה הפרטית שלנו לפרחים ולעציצים, נזקים למבנה הבית, הריהוט – למשל הזחלים הידועים בכירסום מוצרי עץ ואף חודרים למוצרי המזון.

כמו כן, הנזקים העלולים להיגרם כתוצאה מהתפרצות לא מבוקרת של חרקים הם גדולים ולכן מאוד מומלץ לעשות ריסוס נגד חרקים בבית. גם אם אינם נראים בעין, הם עדיין שם.

 

טיפול נכון

הדברת חרקים בבית יקנה לנו שקט וביטחון בכל הנוגע לזחלים ולמעופפים, לחרקים שונים ומגוונים אשר קיימים בארצנו הקטנטונת.

ישנם סוגי ריסוס שונים ומגוונים, יש עוצמות ריסוס- יש ריסוסים נגד עכברים קלים יותר ויש ריסוסים מיוחדים לאזורים נגועים ביותר ואף טיפול שוטף ויעיל למניעה מקדימה של הצטברות החרקים.

ישנם ריסוסים בניחוחות שונים ועם התפתחות הטכנולוגיה בתחום ניתן למצוא ריסוסים ללא ריחות עזים אשר בעבר אילצו אותנו לעזוב את ביתנו לזמנים ממושכים.

ישנם כמו כן ריסוסים נגד חרקים בבית המתאימים לאלרגיות ולרגישויות שונות, לכן חשוב לאתר איש מקצוע אמין, ובעל ידע מקצועי להדברת החרקים בבית. 

 

גילוי מוקדם

במידה ויש לכם בעיה של חרקים, חשוב למהר ולעשות הדברת חרקים בבית, כי דבר אחד בטוח- בכל מקום הם נמצאים וללא טיפול נכון של הדברת החרקים בבית, הם מתרבים בכמויות מסחררות גם כשאיננו מודעים לכך,

וכשהם מתפרצים זה עלול להיות לא נעים כלל ולהטריד עד מאוד את שלוותנו. פנו כעת לאיש מקצוע אמין אשר מומחה לריסוס נגד חרקים בבית