תותח ההדברה

מדביר עכברים

צרו איתנו קשר:

מדביר עכברים

עכברים, מחילות ומחלות

כשאנו נפגשים בעכברים מאוד חשוב להזמין בהקדם מדביר עכברים מקצועי.

זהו בעל חיים חמקמק וחכם, אשר מתרבה במהירות ובכמויות אדירות. אזור התפוצה של העכבר נע לכל אורך הארץ, והם בונים את מחלותיהם בכל מקום, החל מביובים ועד לאסמים, בגינתנו ועד לקורת גג ביתנו.

הבעיה מתחילה כשהם נכנסים לארון הבגדים ומכרסמים את הלבוש שלנו, או כאשר הם מגיעים אל מזווה המזון שלנו, ואף עלולים גם לכרסם צינורות מים וכבלי חשמל.

נוסף על כך זוהי חיה שידועה בהעברת מחלות רבות ומסוכנות לבני האדם.

כך שאם לא פותרים את הבעיה בהקדם ומזמינים מדביר עכברים אנו עלולים לשלם מחיר כבד.

 

הדברה מקצועית

העכבר הוא מרכסם קטן שלרוב אף לא נצפה בו בעין.

העכברים חיים בקהילות גדולות וכל הטלה מונה עד כ-8 פרטים, כשמספר ימים אחר כך העכברה יכולה להרות שוב. יש הרבה מיני עכברים על כדור-הארץ, כשהמוכר ביותר הוא העכבר המצוי.

כמו כן ביכולת העכברים לחיות בסביבות שונות כל עוד יש להם מזון, הם יתרבו ויתפתחו.

הם קטנים ומהירים ולרוב נגלה את שהותם בסביבתנו רק על ידי מציאת הגללים או חלילה, הנזק שנעשה על ידם. על מנת להרחיקם, מומלץ וכדאי להזמין הדברת עכברים במחיר נוח, הנעשית על ידי בעל מקצוע מומחה.

יש כיום בשוק כל מיני סוגי מלכודת לריסוס נגד עכברים, רובן אינן יעילות ואפקטיביות, בנויות לתפיסה של פריט אחד ולא יועילו כנגד הרחקת הקהילה של העכברים.

מלכודת דבק למשל אינה יעילה באמת, אכזרית וגורמת לצער מיותר של בעל החיים ולכן הוצאה מהחוק וכיום אסור להשתמש בה. 

 

הדברת עכברים

אצלנו תוכלו להזמין מדביר עכברים במחיר נוח ונגיש לכל כיס.

המדביר עכברים בעל ידע וניסיון בהרחקת בעל החיים הקטן, וכן עובד עם חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות, אינם מזיקים לבני האדם או לבעלי החיים.

כשעושים הדברת עכברים מחיר ההדברה הוא עניין חשוב וכיום ישנם הדברות לא יקרות המותאמות במיוחד להרחקתם, אצלנו תוכלו להזמין הדברה לבית פרטי יעילה ואיכותית, אקולוגית לסביבה וממוקדת להרחקת העכברים מאזור מגורנו.